![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2018/11/kstef-600x400.jpg)
Κατερίνα Στεφανίδη
Το χρυσό κορίτσι του ελληνικού αθλητισμού, η Κατερίνα Στεφανίδη, απάντησε στις ερωτήσεις από το gorilaki.gr
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2018/10/porf-764x400.jpg)
Γιώργος Πορφύρης
Μια φράση που χρησιμοποιείς συχνά “ΛΕΓΕ ΡΕΕΕΕ” 100 φορές την μέρα. Η αγαπημένη σου σειρά Είναι αλήθεια πως δεν ειμαι λάτρης των σειρών (δεν εχω
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2018/12/IMG_20181108_112201_925-735x400.jpg)
Σοφία Μανωλάκου
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ : ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΥΡΛΗΣ Μια φράση που χρησιμοποιείς συχνά «Ναι καλά…» Η αγαπημένη σου σειρά La casa de papel. Ποιο βιβλίο διάβασες τελευταία; «Η τέχνη
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2018/10/43504F29-4487-4A54-8682-FA0DDF1149C6-622x400.jpeg)
Στέφανος Μουαγκιέ
Μια φράση που χρησιμοποιείς συχνά «Έλα ρε παιδάκι μου, ρε παιδί μου» Η αγαπημένη σου σειρά Μικρό παιδί χρόνια πίσω!! οι “μεν και οι δεν”
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2019/09/chrx-764x400.jpg)
Χρυστάλλα Καραπίττα
Το γοριλάκι ρωτάει – Η Χρυστάλλα Καραπίττα από το X Factor απαντάει Πότε άρχισες να ασχολείσαι με το τραγούδι; Με το τραγούδι άρχισα να ασχολούμαι
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2019/03/stavroula-kyvelou-764x400.jpg)
Σταυρούλα Κυβέλου
Το γοριλάκι ρωτάει – Η Σταυρούλα Κυβέλου απαντάει Τι ήταν αυτό που σε κέρδισε στο μπάσο και το προτίμησες από τα άλλα μουσικά όργανα; Το
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2019/02/Dimitris-Dimopoulos-600x400.jpg)
Δημήτρης Δημόπουλος – Stand up Comedy
[page_header style=”simple” text_color=”dark” title=”Το γοριλάκι ρωτάει – Ο Δημήτρης Δημόπουλος απαντάει” nav_style=”simple” bg_color=”rgb(68, 96, 132)”] [gap height=”35px”] [ux_image id=”30386″ width=”62″] [gap height=”4px”] Δημήτρης Δημόπουλος (Stand
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2019/01/darmi-599x400.jpg)
Ιωάννα Δαρμή
[page_header style=”simple” text_color=”dark” title=”Το γοριλάκι ρωτάει – H Ιωάννα Δαρμή απαντάει” nav_style=”simple” bg_color=”rgb(68, 96, 132)”] [gap height=”35px”] [ux_image id=”30242″ width=”62″] [gap height=”4px”] Μια φράση
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2019/01/djmarioyaya-764x400.jpg)
Μάριος Λουκά (DJ Mario Yaya)
[page_header style=”simple” text_color=”dark” title=”Το γοριλάκι ρωτάει – Ο Μαριος Λουκά (DJ Mario YAYA) απαντάει” nav_style=”simple” bg_color=”rgb(68, 96, 132)”] [gap height=”35px”] [ux_image id=”30147″ width=”62″] [gap
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2019/01/2-293x400.jpg)
Άγγελος Ζαφειρόπουλος
Μια φράση που χρησιμοποιείς συχνά Να παραγγείλουμε. Χα!Χα! Τι να πω, αγαπώ τα σουβλάκια, αλλά μετά τα καίω με σκληρή γυμναστική. Η αγαπημένη σου
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2018/12/43880588_317797745471246_4437547608793153536_n-533x400.jpg)
Παναγιώτα Χαϊδεμένου
[page_header text_color=”dark” title=”Το γοριλάκι ρωτάει – Η Παναγιώτα Χαϊδεμένου απαντάει” nav_style=”simple” bg_color=”rgb(68, 96, 132)”] [gap height=”35px”] [ux_image id=”29965″ width=”66″] [gap height=”4px”] Μια φράση που
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2018/12/baseos-479x400.jpg)
Christina Baseos: Μια φωτογράφος που την κέρδισε η θάλασσα!!!
[page_header text_color=”dark” title=”Το γοριλάκι ρωτάει – Η Christina Baseos απαντάει” nav_style=”simple” bg_color=”rgb(68, 96, 132)”] [gap height=”35px”] [ux_image id=”29945″ width=”66″] Φωτογράφος : Dagmar Bressel [gap height=”35px”]
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2018/11/karm2-764x400.jpg)
Παναγιώτης Καρμάτης
Ο Παναγιώτης Καρμάτης είναι ηθοποιός. Από 4 Νοεμβρίου θα τον βρείτε στην Θεατρική Σκηνή «Αθηναϊς» και κάθε μέρα στις 18:45 έρχεται στους τηλεοπτικούς σας δέκτες, με την πετυχημένη σειρά του ΣΚΑΪ «Όσο έχω εσένα».
![](https://gorilaki.gr/wp-content/uploads/2018/10/simos2-590x400.jpg)
Δημήτρης Σίμος
Μια φράση που χρησιμοποιείς συχνά O κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός. Η αγαπημένη σου σειρά True detective-και τα 2 βιβλία της σειράς σκοτεινά νερά είναι γραμμένα